Puebla Tranquila Golfen
Indien u van plan bent om te gaan golfen, is het aan te raden eerst op de website van de desbetreffende golfbaan te kijken. Vaak staan er goede routebeschrijvingen op hun websites. Tevens kan het voorkomen dat er tijdig gereserveerd moet worden of dat u een bepaalde handicap moet hebben om toegelaten te worden.
Alhaurin Golf & Hotel Resort E-29120 Alhaurin el Graqnde, Málaga www.alhauringolf.com reservasgolf@alhauringolf.com Tel: +34 952595970
Antequera Golf E-29200 Antequera www.golfantequera.com reservas-golf@hotelantequera.com Tel: +34 902541540
Artola Golf Hotel E-29600 Marbella www.hotelartola.com info@hotelartola.com Tel: +34-952831390
Atalaya Golf & Country Club E-29688 Estepona www.atalaya-golf.com info@atalaya-golf.com Tel: +34-952882812
Baviera Golf E-29751 Caleta de Vélez www.bavieragolf.com info@bavieragolf.com Tel: +34-952555015
Cabopino Golf Marbella E-29600 Marbella www.cabopinogolf.com reservas.cabopino@aymerichgolf.com Tel: +34-952850282
Calanova Golf Club E-29649 Mijas Costa www.calanovagolfclub.com reservas@calanovagolfclub.com Tel: +34-951170194
Casares Costa Golf E-29690 Casares-Málaga www.casarescostagolf.com.es info@casarescostagolf.com Tel: +34-952937895
Dona Julia Golf Resort E-29690 Casares-Málaga www.donajuliagolf.es reservasdonajulia@grupotheud.es Tel: +34-952937753
Dr. Golf Academy E-29660 Marbella www.drgolf.de drgolf@web.de Tel: +34-630794369
El Candado Club de Golf E-29018 Málaga www.clubelcandado.com info@clubelcandado.com Tel: +34952299340
El Chaparral Golf Club E-26649 Mijas Costa www.golfelchaparral.com reservas@golfelchaparral.com Tel: +34-952587733
Santa Clara Marbella Golf Club E-29603 Marbella www.santaclaragolfmarbella.com reserve@santaclaragolfmarbella.com Tel: +34-952850111
Santa Clara Marbella Golf Club E-29603 Marbella www.santaclaragolfmarbella.com reserve@santaclaragolfmarbella.com Tel: +34-952850111
Flamingos Golf Club E-29679 Benahavis www.flamingos-golf.com info@flamingos-golf.com Tel: +34-952889150
Greenlife Golf Club E-29604 Marbella www.greenlife-golf.com info@greenlife-golf.com Tel: +34-952839142
El Candado Club de Golf E-29018 Málaga www.clubelcandado.com info@clubelcandado.com Tel: +34952299340
Guadelhorce Club de Golf E-29590 Campanillas www.guadalhorce.com administracion@guadalhorce.com Tel: +34-952179378
La Duquesa Golf- & Country Club E-29692 Manilva www.golfladuquesa.com info@golfladuqueesa.com Tel: +34-952890725
La Noria Golf and Resort E-29649 Mijas Costa www.lanoriagolf.net info@lanoriagolf.net Tel: +34-952587653
La Qiunta Golf & Country Club E-29660 Benahavis www.laquintagolg.com commercial@laquintagolf.com Tel: +34-952762390
Las Brisas Real Club de Golf E-29660 Nueva Andalucia www.realclubdegolflasbrisas.com info@realclubdegolflasbrisas.com Tel: +34-952813021
Lauro Golf S.A. E-29130 Alhaurin de la Torre www.laurogolf.com info@laurogolf.com Tel: +34-952412767
Los Arqueros Golf Club E-29679 Benahavis www.losarquerosgolf.com caddiemaster@es.taylorwimpey.com Tel: +34-952784600
Magna Marbella Golf Club E-29660 Marbella www.magnamarbellagolf.com info@magnamarbellagolf.com Tel: +34-952929249
Marbella Golf & Country Club E-29604 Marbella www.marbellagolf.com reservas@marbellagolf.com Tel: +34-952830500
Mijas Golf Club E-29650 Mijas Costa www.mijasgolf.org info@mijasgolf.org Tel: +34-952476843
Miraflores Golf Club E-29650 Mijas Costa www.miraflores-golf.com info@miraflores-golf.com Tel: +34-952931960
Monte Mayor Golf & Country Club E-29679 Benahavis www.montemayorgolf.com reservations@montemayorgolf.com Tel: +34-952937111
Monte Paraiso Golf Club E-29602 Marbella www.monteparaisogolf.com reservas@monteparaisogolf.com Tel: +34-952822781
Parador Málaga Club de Golf E-29004 Málaga www.parador.es Malaga.golf@parador.es Tel: +34-951011120
Rio Real Golf Club E-29603 Marbella www.rioreal.com reservas@rioreal.com Tel: +34-952765732
Valle Romano Golf Resort E-29680 Estepona www.valleromanos.es reservasgolf@valleromano.es Tel: +34-952800600
Estepona Golf E-29680 Estepona www.esteponagolf.com information@esteponagolf.com tel: +34-952937605
Santa Clara Granada Golf Club E-18630 Otura www.santaclaragolfgranada.com info@santaclaragolfgranada.com Tel: +34-858702800
Finca Cortesin Club de Golf E-29690 Casares-Málaga www.fincacortesin.es proshop@golfcortesin.es Tel: +34-952937884